Про нас

Навчально-виховний процес у дошкільному навчальному закладі
здійснюється за програмою “Дитина”, затвердженої Міністерством освіти і науки України та Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні.

Учасниками навчально-виховного процесу у дошкільному
навчальному закладі є діти дошкільного віку, керівник, педагогічні
працівники, помічники вихователів та батьки.

Засновник дошкільного навчального закладу – Тернівська ОТГ. Сільська рада здійснює фінансування дошкільного навчального закладу, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.

За Холоднянським  дошкільним навчальним закладом «Вогник»   рахується земельна ділянка загальною площею 0,50 га . Дошкільний навчальний заклад розрахований на 22 місця.  У дошкільному навчальному закладі функціонує одна різновікова
група загального розвитку з денним 10,5 годинним режимом перебування дітей. Наповнюваність групи дітьми становить 12 дітей.
У дошкільному навчальному закладі визначена українська мова навчання і виховання дітей.

Вакантних посад немає.

Дошкільному навчальному закладу передано Тернівською ОТГ в оперативне правління земельну ділянку, будівлі, споруди, комунікації, інвентар, обладнання, спортивний та ігровий майданчик.